• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Wyjazd do Argentyny

Skarby Danii
Północna cześć Europy w większości przypadków jest raczej mało doceniana przez turystów z większości krajów, co widoczne jest także i w Polsce. Z pozoru nie ma tam szczególnie wielu ciekawych atrakcji, zaś sama dość chłodna pogoda powoduje, że celem naszych wakacyjnych wyjazdów znacznie częściej są południowe, słoneczne kraje. Tego typu podejście jest jednak sporym błędem, ponieważ same tylko kraje skandynawskie mogą zaoferować tak dużo ciekawych rzeczy, że każdy znajdzie w nich coś odpowiedniego.
Doskonałym przykładem może tutaj być Dania, niezbyt duży kraj leżąca przede wszystkim na półwyspie Jutlandzkim. Zaliczana jest do kręgu krajów nordyckich, przez co sama jej kultura ściśle związana jest z legendarnymi wikingami. Jest to przede wszystkim kraj o bardzo bogatej historii, w związku z czym sama tylko jego stolica – Kopenhaga – zawiera bardzo wiele wspaniałych zabytków oraz innych atrakcji, które każdemu turyście mogą zapewnić mnóstwo zabawy.
Dania jest zatem rewelacyjnym dowodem na to, że północna Europa również może być ciekawym miejscem na spędzenie wakacji. Ponadto nie jest ona szczególnie oddalona od Polski, dzięki czemu wybranie się do niej nikomu z nas nie sprawi większych problemów – jak najbardziej warto!

1. Kliknij

2. Otwórz link

3. Sprawdź stronę

4. Otwórz link

5. Więcej informacji

Categories: Rekreacja

Comments are closed.